fbpx

Ta strona przystosowana jest do oglądania na telefonach w pozycji poziomej. Obróć ekran, aby oglądać stronę bez problemów

O mnie

Witam Cię serdecznie na mojej stronie. Na codzień zajmuję się fotografią ciążową, noworodkową, rodzinną i kobiecą. Ale jeśli masz jakiś nietypowy projekt, śmiało napisz do mnie o swoim pomyśle, wspólnie zastanowimy się nad jego realizacją.
Zachęcam do zapoznania się z moją ofertą.
Sesje noworodkowe Poznań
Sesja noworodkowa
Zdjęcia ciążowe
Co znajdziesz w mojej ofercie?
 • /01
  Sesje ciążowe
 • /02
  Sesje noworodkowe
 • /03
  Sesje dziecięce i rodzine
 • /04
  Sesje kobiece
 • /05
  Sesje portretowe i nie tylko
Sesja ciążowa w studio Suchy Las
Sesja ciążowa w studio Poznań

Sesje ciążowe realizuję w różnych okresach ciąży. Są takie w których spotykamy się co miesiąc - nazywam je sesją rosnącego brzuszka. Są takie gdzie spotykamy się dwa razy, raz przed narodzeniem dziecka i raz po - to jest sesja składana. Pozostałe rodzaje zdjęć ciążowych realizuję zazwyczaj w 7-8 miesiącu ciąży. To od Ciebie zależy czy zrealizujemy sesję w studio, w plenerze czy może w wannie.

Sesja noworodkowa Szamotuły
Sesja noworodkowa

Zapraszam na sesje noworodkowe, realizowane najczęściej do 14 dnia życia dziecka. Są to szczególne sesje gdzie staram się uchwycić dziecko śpiące. Oczywiście w trakcie sesji zrobimy także kilka ujęć wraz z rodzicami. Sesja noworodkowa to wspaniała pamiątka z bardzo krótkiego wczesnego okresu życia Twojego maluszka, dlatego warto poświęcić chwilę czasu aby wybrać się do fotografa i uwiecznić te chwile na zawsze.

sesja roczkowa szamotuły
sesja dziecięca poznań

Sesje dziecięce i rodzinne to każdy moment w Twoim życiu, który warto zachować na zdjęciach. Realizuję sesje roczkowe, sesje dziecięce, sesje tematyczne - np. z okazji rozpoczęcia roku szkolnego czy bożego narodzenia. Realizuję także sesje komunijne czy z innych uroczystości rodzinnych. Ale przede wszystkim realizuję sesje w dowolnym momencie rozwoju Twojego dziecka, niezależnie od jego wieku i okazji. Te wyjątkowe momenty oraz jego dziecięce pasje zawsze warto zachować na zdjęciach.

sesja sensualna poznań
sesja sensualna poznań

Sesje kobiece, czyli sesje buduarowe, to wspaniały sposób na wyjątkowy prezent. To także sposób, aby poczuć się piękną, seksowną i pociągająca. W zasadzie, jeśli nie zdecydujesz się na taką sesję, to będziesz tego żałowała do końca życia. Dlatego nie warto zwlekać, lepiej przełamać swoje obawy i cieszyć się efektami. Zapraszam serdecznie.

sesja portretowa poznań
sesja portretowa tarnowo podgórne

Realizuję także sesje portretowe i biznesowe. Nie są to typowe zdjęcia do dowodu, ale raczej sesje kreatywne, gdzie staram się pokazać na zdjęciach Ciebie i Twój charakter, Twoje pasje i zainteresowania. Może to być zdjęcie na Facebooka, czy do CV, a może po prostu do Twojego albumu ze wspomnieniami.

Poprzednie.
Następne.
Total: